Вища рада правосуддя рекомендувала призначити на довічний термін суддю, що забороняв фільм про Мангера

Вища рада правосуддя рекомендувала призначити на довічний термін суддю, що забороняв фільм про Мангера
4 декабря 2020 года.

Вища рада правосуддя рекомендувала призначити на довічний термін вісьмох суддів, які під час оцінювання отримали негативні висновки Громадської ради доброчесності.

Серед них суддя Херсонського міського суду Дімітрій Гаврилов, який свого часу забороняв показувати фільм про Владислава Мангера та рішення якого, щодо голови облради та його честі та гідності скачував Веровний суд України

Дімітрій Гаврилов, працюючи в Херсонському міському суді, у 2017 році задовольнив позов тодішнього голови Херсонської облради Владислава Мангера про спростування інформації, опублікованої місцевим журналістом Сергієм Нікітенком. У своєму рішенні суддя, зокрема, зазначив, що журналіст нібито навмисно поширював недостовірну інформацію, щоб «сформувати негативну думку» в суспільстві щодо голови облради.

Іще до ухвалення цього рішення Гаврилов постановив заборонити публікувати чи поширювати фільм Нікітенка про Мангера. Пізніше Апеляційний суд Херсонської області скасував обидва рішення Дімітрія Гаврилова. Верховний Суд підтримав рішення апеляційної інстанції. На думку Громадської ради доброчесності, мотивування рішення судді Гаврилова може викликати сумнів у його незалежності як судді.

Також Дімітрій Гаврилов у своїх деклараціях за 2017 та 2018 роки вказав, що користується херсонською квартирою свого батька. Цю нерухомість, відповідно до декларації, батько придбав у 2017 році за 64 тисячі гривень. Однак, за інформацією з сайтів продажу нерухомості, схожа квартира тоді коштувала в шість разів дорожче. Також незрозуміло, за які кошти батько зміг її придбати, оскільки його задекларовані доходи за 2013-2016 роки лише трохи перевищують 55 тисяч гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости