Роспропагандист із садистськими нахилами видав «казку» про «розкриття» замаху на колаборанта Євгена Соболева

Роспропагандист із садистськими нахилами видав «казку» про «розкриття» замаху на колаборанта Євгена Соболева
07 / 07 / 2022

Кореспондент російського видання «Ізвєстія» Іван Літомін, відомий своїми садистсько-пропагандистськими сюжетами з полоненими херсонцями, видав чергову «казку» про «успіхи» окупаційних «поліцейських».

Журналіст розмістив в мережі два відео про «розкриття» замаху на колаборанта Євгена Соболева, екс-керівника Херсонської виправної колонії № 90, який став «головою» створеного окупаційною владою Херсонщини «управління з питань виконання покарань».

Одне з цих відео - затримання двох, за версією «поліції», спільників людей, які скоїли замах. Але навіть, так би мовити, неозброєним оком видно, що це - дуже погано зрежисована і зіграна «вистава». Поведінка «затриманих» - надто спокійна для такої ситуації. Для фіксації російська «поліція», яка зазвичай не має дефіциту спецзасобів, чомусь застосовує звичайні побутові пластикові стяжки для кабелів.

Затримання диверсантів

При чому на відео можна помітити, що «затриманим» не зв'язували руки. Одному з чоловіків стяжкою обв'язали лише одну руку, другому - обидві руки . Але руки у чоловіків не були зв'язаними.

Затримання диверсантів

Тобто мала місце просто пропагандистська вистава, під час якої імітувалося затримання «диверсантів». «Діючими особами» цієї «вистави» рівня сільського драмгуртка були «затримані», троє «поліцейських» (до речі, якщо б затримували справжніх диверсантів, поліцаїв було б точно більше), сам Іван Літомін, яки засвітився в кадрі, й відеооператор.

Іван Літомін

Дивує й присутність «журналіста» під час «затримання». Це - ще один доказ того, що на відео - дешева вистава. Або окупаційні поліцейські настільки не цінують пропагандиста Літоміна, настільки вважають його витратним матеріалом, що беруть з собою на завдання, які потенційно пов'язані з ризиком. Якщо б, звісно йшлося про реальних диверсантів, які могли й відстрілюватися, й намагатися підірвати себе й окупантів.

Друга серія цієї поганої комедії - «інтерв'ю» Івана Літоміна з одним з затриманих.

Іван Літомін

Виявилося, що нібито співробітник українського ГУР під ніком «Джейсон Харт» попросив чоловіка кілька разів прогулятися біля будинку, де живе Євген Соболев, розвідати обстановку й зробити кілька фото. А після замаху на Соболева чоловіка нібито попросили знайти лікаря для допомоги комусь, хто за нез'ясованих обставин отримав травму ноги. Обидва прохання затриманий чоловік нібито виконав просто тому, що «довіряв людям».

Й повірити в таку маячню пропонує херсонцям російський пропагандист Іван Літомін, який, нагадаємо, робив сюжети з викраденими окупантами екс-мером Херсона Володимиром Миколаєнком й екс-головою Херсонської ОДА Андрієм Путіловим. В обох випадках пропагандист хотів примусити Миколаєнка і Путілова казати потрібні йому речі, але обидва рази лишився ні з чим. Дивлячись ці сюжети, неможна було не помітити садистського задоволення російського пропагандиста від участі в катуванні безвинних херсонців.

Зараз Літомін перекваліфікувався на створення пропагандистських «вистав» про «успіхи» окупаційних поліцаїв. Але результатом зусиль пропагандиста й усієї «творчої групи» стала дешева комедія, за яку пропагандиста варто було б звільнити з «вовчим квитком».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости