Зареєструвати громадське об’єднання на Херсонщині відтепер буде простіше


19 июля 2016 года.

У Херсонській області запроваджено пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Працівники центрів надаватимуть послуги, як у фронт-офісі, тобто здійснюватимуть прийом заяви про реєстрацію громадського формування, скануватимуть копії документів, вноситимуть відомості у єдиний державний реєстр. Рішення ж про реєстрацію або про відмову у реєстрації громадського об'єднання, про направлення документів на доопрацювання чи про залишення документів без розгляду прийматиме Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області.

Прийом документів місцевими центрами розпочнеться вже найближчими днями. Завдяки цьому буде полегшено процедуру реєстрації громадських об'єднань, оскільки тепер не буде необхідності їхати з пакетом документів безпосередньо до Херсона.

На території Херсонської області діють чотири місцеві центри:

  • Бериславський місцевий центр з надання БВПД, 74300, Херсонська обл., м. Берислав, вул. Рози Люксембург, 6а;
  • Голопристанський місцевий центр з надання БВПД, 75600, Херсонська обл., м. Гола Пристань, пров. Курортний, б. 7;
  • Каховський місцевий центр з надання БВПД, 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Велика Куликовська (колишня К. Маркса), 138; 
  • Херсонський місцевий центр з надання БВПД, 73026, Херсонська обл., м. Херсон, вул. Стрітенська (колишня Р. Люксембург), 7.

Теги: ГО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости