У Новій Збур'ївці завершено будівництво амбулаторії

У Новій Збур'ївці завершено будівництво амбулаторії
23 октября 2020 года.

У селі Нова Збур'ївка Голопристанського району завершено будівництво амбулаторії загальної практики - сімейної медицини. Оглянув новобудову перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

"Я бачу, що будівельні роботи на об'єкті було проведено якісно, а вже буквально через декілька днів сюди завезуть меблі й амбулаторія повноцінно запрацює для того, щоб мешканці Нової Збур'ївки отримали належне медичне обслуговування", - розповів Дмитро Бутрій.

Голова Новозбур'ївської сільської ради Таїсія Самойленко розповіла, що відкриття амбулаторії - довгоочікувана та важлива подія для кожного жителя громади, який зможе на місці отримувати якісні медпослуги.

Загалом медичний заклад обслуговуватиме 7,5 тис. осіб. За одну зміну амбулаторія зможе прийняти 60 осіб.

Обійшлося будівництво та облаштування амбулаторії майже у 8 млн 980 тис. грн. Більшу частину коштів на будівництво спрямували з державного бюджету - майже 8,1 млн грн, співфінансування з місцевого бюджету склало близько 900 тис. грн.

В амбулаторії передбачено чотири кабінети для лікарів, стерилізаційна, сестринська, кімната для харчування та відпочинку персоналу, кімната для зберігання медичних виробів та матеріалів.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости