Розпочинається громадське обговорення конкурсних робіт регіонального художнього конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту в’їзного знака в Херсонську область на межі Миколаївської та Херсонської областей.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
Всіх охочих запрошують взяти участь у визначенні переможця. Для цього необхідно перейти за посиланням і проголосувати за один з п’яти ескізних проєктів.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/2.-pp1.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennja-1-1024x1024.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/kolorove-1-1024x679.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/kolorove.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/stela-300kb-1024x576.jpg)
Нагадаємо, 1 травня на Херсонщині розпочався конкурс на кращий проєкт меморіального комплексу “Бузковий гай” пам’яті захисників Херсона.