З величезними чергами й без співробітників: в Херсоні запрацював російський банк «ПСБ», як й очікувалося - через пень-колоду

З величезними чергами й без співробітників: в Херсоні запрацював російський банк «ПСБ», як й очікувалося - через пень-колоду
06 / 07 / 2022

Біля будівлі, де до недавнього часу розміщувався головний херсонський офіс «Райффайзенбанку Аваль», можна побачити величезну чергу переважно з людей пенсійного віку. Це - херсонці, які бажають отримати картки російського «Промсвязьбанку» («ПСБ»), який нещодавно запрацював в окупованому Херсоні.

Пенсіонери хочуть отримати картки російського банку для нарахування пенсій від окупантів. Хтось відкриває картку для отримання грошової допомоги від родичів, які живуть в росії.

Черга в ПСБ в Херсоні

Не зважаючи на майже 40-градусну спеку, в черзі - не одна сотня людей, більшість з яких - поважного віку, здоров'ю яких перебування на вулиці під час сильної спеки може дуже нашкодити. Тобто ціною картки російського банку, який перебуває під усіма можливими санкціями й відключений від SWIFT, може стати тепловий удар, гіпертонічний криз, серцевий напад, інфаркт, інсульт... Окупанти цього, звісно, не врахували. А навіщо?

Судячи з величезної черги біля нещодавно відкритого «офісу», російський банк відкрив херсонське відділення без належної підготовки й чомусь не підозрюючи про можливий ажіотаж. При тому, що його можна було легко спрогнозувати, бачачи величезну чергу до окупаційного «пенсійного фонду» в Херсоні.

Банкомати ПСБ в Херсоні

До того ж прес-секретар «військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Сергій Мороз не приховує, що окупантська фінансова установа відкрилася в Херсоні, не маючи достатньої кількості співробітників. В інтерв'ю колаборантському телеканалу «ВТВ плюс» Мороз сказав, що в Херсоні «Промсвязьбанк» має чимало вакансій: керуючі, менеджери по роботі з юридичними і фізичними особами, тощо.

Сергій Мороз

До речі сам Сергій Мороз колись працював простим вантажником. Окупаційна «адміністрація» - новий етап «карколомної» кар'єри Мороза, який завдяки своїй проросійськості з вантажників «стрибнув» в «нову» владу.

Щодо банку, то там, скоріше за все, зараз працюють співробітники, командировані з окупованого Криму.

ПСБ в Херсоні

До речі, на відео, знятому херсонським колаборантським телеканалом, усі співробітники банку, які потрапили в кадр, - в захисних масках. Й, мабуть, одягли їх не лише для захисту від шкідливих мікроорганізмів.

Промсвязьбанк в Херсоні

Співробітників-херсонців зараз шукають. Але відомо, що чимало працівників банківських та інших фінансових структур виїхали з окупованої області. Тому чи знайдуть окупанти кадри для свого банку, велике питання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости