ДБР закрило справу щодо ймовірної недбалості правоохоронців під час розслідування вбивства Каті Гандзюк

ДБР закрило справу щодо ймовірної недбалості правоохоронців під час розслідування вбивства Каті Гандзюк
10 января

Державне бюро розслідувань закрило справу щодо ймовірної службової недбалості працівників поліції Херсонської області, які першочергово розслідували напад на херсонську активістку Катерину Гандзюк і, ймовірно, могли сприяти втечі обвинуваченого Олексія Левіна з України.

Про це йдеться у відповідь ДБР на інформаційний запит hromadske.

Раніше правоохоронці заявляли, що відкрили провадження за статтею 367 ККУ (службова недбалість) щодо працівників Нацполіції Херсонської області.

«Після проведення необхідних та достатніх для ухвалення законного рішення слідчих (розшукових) дій, це провадження було закрите», - зазначили нам у відповіді.

Про що йдеться?

Серед ймовірних виявів недбалості - затримання Миколи Новікова, якого правоохоронці назвали винним, а потім звільнили після того, як журналісти надали його алібі.

Окрім цього, у вересні 2017 року Катерина Гандзюк заявляла про конфлікт із начальником управління захисту економіки в Херсонській області Артемом Антощуком, який вимагав у мерії через підставних осіб відсоток від бюджетних підрядів, а згодом судився із Гандзюк, захищаючи честь та гідність.

А ще активісти ініціативної групи «Хто замовив Катю Гандзюк?» заявляли, що очільник поліції Херсонщини Артур Меріков міг сприяти втечі Олексія Левіна. Чи перевіряли в межах цього провадження можливе сприяння правоохоронцями втечі з країни останнього - в ДБР нам не уточнили.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости