У Херсонському державному аграрному університеті пройшов зимовий бал

У Херсонському державному аграрному університеті пройшов зимовий бал
26 декабря 2018 года.

Викладачі та студенти, а також численні друзі університету дивували один одного класичними танцями та вишуканими манерами. Кожен факультет готував свій коронний номер, розігравши старовинні танцювальні номери між собою.

Студенти та викладачі економічного факультету виконали старовинний танець гальярда, що був поширений в Європі в XV-XVII столітті. На класичних балах, гальярду завжди виконували після павани, з якою вона утворювала двочастинну танцювальну сюїту.

bal

На балу в аграрному університеті павану виконували представники агрономічного факультету.

bal

Студенти та викладачі факультету рибного господарства та природокористування виконували старовинний французький народний танець менует. Як за часів короля Людовика XIV, цей танець вже став придворним у ХДАУ.

bal1

Біолого-технологічний факультет підготував, на перший погляд просту, але видовищну польку, а факультет водного господарства, будівництва та землеустрою - мазурку.

bal2

Зрозуміло, що окрім «обов'язкової програми», всі бажаючі могли виконувати і «довільну». Тим паче, що не кожного дня випадає нагода танцювати під акомпанемент струнного квартету.

Вже традиційно серед присутніх ректор Юрій Кирилов розігрував лотерею, і проводили благодійний аукціон. Кожний факультет пропонував купити гостям тайний лот, пов'язаний із спеціальністю.

bal3

Рекорд тут побив лот факультету рибного господарства та природокористування. За кошик зі свіжими устрицями аспірант університету Юрій Ковальов заплатив 10 000 гривень!

Інші лоти, хоч і коштували поціновувачам екзотичних сувенірів дешевше, викликали не менший ажіотаж.

bal5

Несподіваним сюрпризом став подарунок від гостей, які виконали запальний танець, зірвавши гучні овації.

bal5
Отже, чарівний вечір в Аграрному університеті став справжньою зимовою казкою.

 

Теги: бал
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ