У Херсоні відзначають День Державного Прапора України

У Херсоні відзначають День Державного Прапора України
23 августа 2017 года.

Святкування почалися зранку на площі біля обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, де херсонці зібралися із жовто-блакитними прапорами та прапорцями, щоб вшанувати один із головних державних символів.

На урочистості з нагоди Дня Державного прапора України завітали керманичі міста та області, народні депутати України, а також гості із Грузії.

Почесне право підняти на святі Державний Прапор України було надане Яні Лебедєвій - членкині Всеукраїнської громадської організації "Велід", раднику Херсонського міського голови, видатній спортсменці, срібній призерці міжнародних змагань зі штовхання ядра серед жінок на візках на параатлетичному Чемпіонаті світу; Дмитру Архіпову - учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції, інспектору відділу Державної прикордонної служби України; Валерії Тищенко - учениці 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею, яка цього року взяла участь у всесвітньому конкурсі наукових та інженерних досягнень школярів "INTEL ISEF" та стала єдиною переможницею з України.

Святкування Дня Державного Прапора України продовжуються. Серед інших міських заходів сьогодні - вуличний флеш-моб «Піднімемо прапор нації в серцях» біля Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українкитадискусія про українське кіно у читальному залі бібліотеки. А о 16:00 у Потьомкінському сквері на херсонців та гостей міста чекає концертно-розважальна програма та патріотичний флеш-моб «Херсон-кавун».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап