Кристал відкрив офіційний футбольний сезон 2018 року

Кристал відкрив  офіційний футбольний сезон 2018 року
11 апреля 2018 года.

Матчем проти ВПК-Агро наша команда відкрила для себе офіційний футбольний сезон у 2018 році.

У першому таймі суперники, що у міжсезонні готувалися переважно на штучних полях звикали до природного газону центрального міського стадіону.

Рівна гра без небезпечних моментів перервалася призначенням сумнівного пенальті у ворота Кристала.

Михайло Лаптєв опинився з м'ячем у власному штрафному майданчику, а суперник тиснув на нього перебуваючи позаду. В результаті поштовху в спину Михайло впав на газон, а гравець, що штовхнув його в свою чергу перечепившись через Лаптєва та впав слідом. Арбітр з Одеси не вагаючись вказав на одинадцятиметрову позначку. До м'яча підійшов Бошенко, але Микита Крюков парирував його удар у нижній кут.

Ще один суперечливий момент стався на 35 хвилині матчу. В одній з атак Іван Гливий забив гол у ворота гостей, але арбітр зустрічі не зарахував взяття воріт через фол проти Андрія Барладима, що начебто трапився за секунду до того. 0:0 після першого тайму.
Другий тайм розпочався за переваги футболістів Кристала. Херсонці частіше контролювали м'яча, у свою чергу гості відповідали небезпечними контратаками.

На 60 хвилині рахунок було відкрито. Перехопивши м'яч біля штрафного майданчика ВПК-Агро наші гравці вивели віч-на-віч з голкіпером Гливого, а Іван свій момент реалізував перекинувши Збараха -1:0.
Ще за три хвилини перевага Кристала подвоїлася. Удар Гливого з меж штрафного майданчика головою підправив Віталій Ольховський - 2:0.
Поступаючись у два м'ячі гості всіма силами пішли в атаку. Щонайменше двічі Микита Крюков врятував команду відбивавши удари магдалинівців майже впритул.

На 80 хвилині у ворота Кристала був призначений ще один пенальті. Цього разу до м'яча підійшов Прошенко, але і цього разу Крюков вийшов з дуелі переможцем впевнено парирувавши удар.

Мали гості ще одну чудову нагоду відзначитися, але вихід віч-на-віч з Крюковим завершився ударом повз ворота.

Перемога 2:0 у складному матчі, є хорошим завдатком для проходу у наступну стадію Кубка України, але все вирішуватиметься у матчі відповіді, що пройде у Магдалинівці 18 квітня.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина