Херсонщину охоплять одним госпітальним округом


8 января

Наприкінці листопада минулого року Кабінет Міністрів прийняв постанову, відповідно до якої скасував формування чотирьох госпітальних округів - Херсонського, Таврійського, Бериславського та Генічеського. Відтак, на території області планується створити один Херсонський госпітальний округ, у межах якого надаватиметься високоспеціалізована допомога.

- Важливий нюанс нової постанови - необхідність створення госпітальної ради, - зазначає директор департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктор Короленко. - До середини січня нам необхідно визначитися зі складом консультативно-дорадчого органу, очолювати який має заступник голови облдержадміністрації, до повноважень якого входить контроль над сферою охорони здоров'я. Крім того, туди мають увійти представники облдержадміністрації, власника закладу охорони здоров'я, профспілки, приватних медичних закладів, які надають високоспеціалізовану допомогу.

У департаменті наголошують, що зволікати з формуванням складу госпітальної ради не мають наміру і у разі відсутності наданих кандидатур самостійно визначаться з ними. Адже новостворений орган уже до кінця лютого має напрацювати перспективний план розвитку госпітального округу, який у подальшому стане «дорожньою картою» надання якісної медичної допомоги населенню.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка