Зеленський на Херсонщині: відведення військ не означає, що армія не має бути готовою до їхнього повернення

Зеленський на Херсонщині: відведення військ не означає, що армія не має бути готовою до їхнього повернення
27 / 04 / 2021

Президент України Володимир Зеленський висловив переконання, що відведення військ ворога не означає, що армія країни не має бути готовою будь-якої миті стати на захист кордонів.

Про це він сказав під час робочої поїздки на Херсонщину 27 квітня, передає пресслужба глави держави. Там гарант побував на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом і провів нараду з військовими (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

"Ми бачимо наші позиції, перевіряємо готовність із погляду техніки, бійців, бригад. Дуже важливо як на передовій, так і в резерві бачити стан військових, армії - технічний і психологічний. Для того щоб розуміти: те, що війська відходять, не означає, що армія не повинна бути готовою до того, що може в будь-який момент бути повернення військ до кордонів нашої країни", - заявив Зеленський.

зеленский

За його словами, представники влади повинні регулярно відвідувати передові позиції Збройних сил України в Донецькій та Луганській областях, щоб підтримувати захисників, особливо коли на лінії зіткнення спостерігається загострення.

Зеленський вважає, що представники влади повинні регулярно відвідувати позиції ЗСУ на Донбасі
Сам він під час робочої поїздки до Херсонської області відвідав передові позиції військовослужбовців на адміністративній межі з тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим. Гаранта ознайомили з оперативною ситуацією та системою укріплень на адмінмежі.

зенеский

Президента ознайомили з оперативною ситуацією та системою укріплень на адмінмежі з Кримом
На передовій позиції Зеленський також оглянув бліндаж та окопи, коротко поспілкувався з військовослужбовцями, які несуть там службу. У них Зеленський цікавився рівнем забезпечення та умовами перебування бійців на позиціях. Двом військовим підрозділам він передав прилади нічного бачення й тепловізори.

зеля

Крім цього, глава держави відвідав базовий табір українських військових поблизу села Чаплинка, де ознайомився з умовами розміщення особового складу. У модульному містечку оглянув спальний, санітарний модулі та польовий спортивний зал, поспілкувався з черговими лікарями, запитав про забезпечення медобладнанням та лікарськими засобами, епідемічний стан та перебіг вакцинації серед військових.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости