За кожним бійцем Херсонської бригади Сил територіальної оборони буде закріплено зброю

За кожним бійцем Херсонської бригади Сил територіальної оборони буде закріплено зброю
19 января

На Херсонщині в рамках розгортання системи територіальної оборони (ТРО) в Україні створюється п'ять батальйонів, за кількістю районів, які будуть об'єднані в одну бригаду.

Про це повідомляє mil.gov.ua.

У кожному батальйоні формується кістяк з військовослужбовців ЗСУ. Їх завданням є командування, навчання та злагодження цивільних осіб, які укладуть контракт про службу в резерві ТрО і захищатимуть територію, де проживають.

За рахунок резервістів ТрО кожен батальйон нараховуватиме до 600 осіб. Формування резерву ТрО по штатах особливого періоду - це другий етап після того, як у батальйонах та бригадах буде створено організаційно-управлінське ядро з військовослужбовців та забезпечені відповідні умови. За тими, хто укладе контракт і служитиме у резерві ТрО, буде закріплено зброю. Вона буде видаватися на час навчань, або у разі виникнення визначених ситуацій.

Перед укладанням контракту на службу у резерві ТРО кандидати мають пройти медогляд, а особи старші 40 років - військово-лікарську комісію. Адже резерв ТрО проходитиме інтенсивну підготовку.

Підрозділи ТрО не варто розглядати як кар'єрний зріст для офіцерів. За структурою частини ТрО наближені до натовських стандартів, де у бригаді серед офіцерів може бути 1-2 підполковники, кілька майорів, а решта - капітани, старші лейтенанти.

Алгоритм дій, як стати штатним тероборонцем

  1. Звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. При собі мати військово-обліковий документ.
  2. Пройти співбесіду з інструктором та представником підрозділу територіальної оборони.
  3. Пройти ВЛК, зібрати документи (копії паспорта, ідентифікаційного коду, характеристики, довідку про склад сім'ї, довідку про несудимість тощо).
  4. Наступний крок - формування особової справи кандидата в територіальному центрі комплектування та соцпідтримки.
  5. Особову справу направляють командирові підрозділу територіальної оборони для ухвалення рішення щодо прийняття кандидата на військову службу за контрактом.

Теги: тро
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости