За хуліганські дії, нанесення побоїв та напад на поліцейського ексдепутат селищної ради проведе 10 років за ґратами

За хуліганські дії, нанесення побоїв та напад на поліцейського ексдепутат селищної ради проведе 10 років за ґратами
30 сентября 2021 года.

Судом визнано винним ексдепутата Білозерської селищної ради Роберта Погорєлова у вчиненні хуліганських дій з особливою зухвалістю, умисному заподіянні правоохоронцю тілесних ушкоджень та викрадення вогнепальної зброї (ч. 3 ст. 262, ч. 1 ст. 296, ч. 2 ст. 345 КК України).

Установлено, що чоловік у червні 2019 року перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння у громадському місці в смт Білозерка, навмисно завдав численні удари палицею чоловіку та наніс кілька ударів по його автомобілю, в салоні якого на той момент перебувала малолітня онука потерпілого. Подібні хуліганські дії чоловік вчинив і відносно продавчині місцевого магазину, якій він також наніс кілька ударів в різні частини тіла.

Крім того, обвинувачений, із застосуванням насильства та висловленням погрози вбивством, вчинив напад на поліцейського сектору реагування патрульної поліції № 1 Білозерського ВП ХВП ГУНП в області. Нападник також намагався заволодіти вогнепальною зброєю та бойовими набоями, які перебували у віданні правоохоронця.

Вироком Голопристанського районного суду обвинуваченого засуджено до 10 років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости