За добу рибоохоронний патруль Херсонщини виявив 7 правопорушень природоохоронного законодавства


2 июня 2020 года.

Першого червня 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 7 порушень природоохоронного законодавства. За фактами грубого порушення правил рибальства складено 5 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, один - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП порушення порядку придбання, збуту та розповсюдження об'єктів тваринного світу) та оформлено один акт виявлення та вилучення безгосподарського майна.

На приклад, рибпатрульними спільно з працівниками Нововронцовського ВП ГУНП в Херсонській області на березі Гаврилівської затоки Каховського водосховища Нововронцовського району Херсонської затримано місцевого мешканця, який незаконно ловив рибу забороненим знаряддям лову гаком-драчом способом багріння на смик, за допомогою спінінга з берега. У такий спосіб браконьєр впіймав по одному екз. сома та товстолоба. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 680 грн.

Цього ж дня під час проведення рибоохоронних заходів в акваторії Уступа № 2 р. Дніпро, поблизу смт Дніпряни м. Нова Каховка Херсонської області на території Національного парку «Нижньодніпровський» рибпатрульні викрили факт незаконного вилову водних біоресурсів. Порушник здійснив вилов водних біоресурсів за допомогою забороненого знаряддя лову для любительського та спортивного рибальства - мисиновою сіткою. У такий спосіб він впіймав один екз. коропа загальною вагою 2 кг. Сума збитків склала 306 грн.

На винних осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости