З початку року на Херсонщині оформлено понад 51 тисячу закордонних паспортів


29 ноября 2016 года.

Оформлення закордонного паспорта - одна з найактуальніших адміністративних послуг серед громадян, які звертаються до міграційної служби.

Загалом з початку року підрозділами міграційної служби області оформлено понад 51 тисячу паспортів, з яких 90 % - біометричні. Про це повідомила прес-служба УДМС України в Херсонській області.

З початку листопада, відповідно до чинного законодавства, змінилась вартість закордонних паспортів. Наразі за оформлення біометричного документа в звичайному режимі, тобто 20 робочих, сплачується адміністративний збір в сумі 557 , 32 грн., в терміновому режимі, тобто 7 робочих днів, вартість паспорта становить 810,32 грн. Сума адміністративного збору включає в себе вартість послуги та вартість бланка.

На Херсонщині оформити закордонний паспорт можна в 14 територіальних підрозділах міграційної служби, а саме : в Суворовському, Комсомольському , Дніпровському районних відділах м. Херсона , Новотроїцькому, Цюрупинському, Генічеському, Каланчацькому, Чаплинському, Скадовському, Голопристанському, Великоолександрівському, Бериславському, Каховському, районних секторах та Новокаховському міському секторі.

Закордонний паспорт оформлюється з народження та незалежно від реєстрації місця проживання особи на всій території України. Тобто громадяни, не зважаючи на своє місце проживання, мають змогу звернутися у будь-який зручний для них підрозділ міграційної служи, який здійснює оформлення закордонних паспортів, та отримати відповідну послугу.

За допомогою онлайн-сервісу на сайті міграційної служби можна роздрукувати платіжні реквізити для оформлення паспорта для виїзду за кордон у всіх підрозділах, які надають таку послугу.

Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/invoice/, оплата рахунку здійснюється у банківській установі.

Перевірити стан оформлення закордонного паспорту можна також самостійно за допомогою онлайн сервісу за посиланням http://dmsu.gov.ua/perevirkastanu.php

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости