Виконком міськради затвердив відкориговані плани робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку


4 сентября 2020 года.

Виконавчий комітет Херсонської міської ради затвердив відкориговані плани робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку на 2020 рік.

Згідно з планами, на поточний та ямковий ремонт проїжджої частини вулиць виділено 3,2 млн грн. На ці кошти планують відремонтувати 26 об'єкти, 5 тротуарів (по вул.Залаегерсег та вул.Пугачова, вул.Університетська, вул.Паровозна, просп.200-річчя Херсона).

На капітальний ремонт вуличної мережі виділили 39,5 млн грн. У списку - 42 вулиці, 7 тротуарів, під'їзні шляхи до закладів освіти, капремонт світлофорних об'єктів.

По 6,6 та 4,8 млн грн відповідно виділили на капремонт прибудинкової території та внутрішньодворових проїздів.

Також плани робіт дорожнього управління включають фінансову підтримку МКП «Херсонелектротранс» на 2018-2032 роки.

За цією програмою передбачено 73,2 млн грн на розвиток електротранспорту: оплата праці співробітникам комунального підприємства, оплата електроенергії, придбання тролейбусних та автомобільних шин, деззасобів та засобів індивідуального захисту. 4,1 млн грн закладено на придбання нових тролейбусів та супутнього ремонтного та діагностичного обладнання, модернізацію депо та тягових підстанцій. 1,2 млн грн - оплата банку ЄБРР комісії за оцінку проєкту «Поліпшення інфраструктури громадського транспорту міста Херсона шляхом закупівлі нових тролейбусів».

12,4 млн грн закладено на фінансову підтримку КП «Міське дорожнє управління», 2,7 млн грн виділено на фінансову підтримку КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс».

 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости