Вихованці новокаховського клубу «Хваранг-До» завоювали медалі чемпіонату світу з таеквондо у Мінську


29 августа 2018 года.

З 20 по 27 серпня у Мінську (Білорусь) пройшов ХІІІ чемпіонат світу з таеквондо (ІТФ) серед юніорів та VIII чемпіонат світу серед ветеранів з таеквондо. (ІТФ).

У змаганнях взяли участь 65 спортсменів національної збірної команди України, у тому числі, вихованці ново каховського клубу «Хваранг-До»(президент клубу Віктор Слюсар, тренери - Мадонна Баранова і Олександр Брошнік): Олександр Плаксін, Микола Кучерявий, Дарина Харечко, Софія Папідзе, Єлизавета Мельникова і Аліна Немерець

Всі новокаховські спортсмени показали відмінний результат. Так, Єлизавета Мельникова провела п'ять важких боїв і стала чемпіонкою світу у вазі до 55 кг у віковій категорії 14-15 років. Крім того, Єлизавета стала срібною та бронзовою призеркою в таких командних видах програми, як спаринг і спецтехніка.

Чемпіонка світу 20126 року Дарина Харечко в черговий раз показала свою майстерність, і завоювала срібну нагоро ду в віковій категорії 16-17 років до 64 кг, поступившись у фіналі спортсменці з Греції. Дарина також відзначилася в командних видах програми спаринг і спецтехніка - вона везе додому ще й дві бронзові нагороди.

Чемпіон Європи 2018 року Олександр Плаксін провів чотири бої і, поступившись господарю змагань, став бронзовим призером чемпіонату у вазі до 75 кг серед юнаків 16-17 років.

Папідзе Софія (категорія 14-15 років, вага до 45 кг) поступилася майбутній чемпіонці у цій ваговій категорії - спортсменці з Болгарії: у підсумку у Софії - бронза.

Ще одну бронзову нагороду завоював Микола Кучерявий (категорія 14-15 років, вага до 50 кг), який також поступився чемпіону своїй ваговій категорії - спортсмену з КНДР.

Відмінний результат показала Аліна Немерець в командних видах програми (спецтехніка і спаринг) - вона везе додому срібло і бронзу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости