Відома телеведуча зібрала для херсонського театру кошти і розповіла, що зі збором не так

Відома телеведуча зібрала для херсонського театру кошти і розповіла, що зі збором не так
21 / 06 / 2022

Відома телеведуча та продюсерка Ярослава Кравченко (на фото вона у якості акторки на сцені херсонського театру - МОСТ) зібрала та передала 33 тис. грн колективу Херсонського обласного академічного театру імені Миколи Куліша, який в окупації.

"Зробили це з проектом "Всі по 10" від чистого серця», - розповіла вона та додала декілька тещ про те, що з цим збором не так.

Не для срачів. Навпаки, хочу розібратися.
1. Я його зробила, бо мене попросила людина, якій я довіряю - потреба дійсно є. Я не сумніваюсь, що ця допомога буде доцільною. Але про неї говорять десяток людей, і нема офіційної комунікації від керівництва театру про проблему. А мали б говорити - тисячі!

2. Кейс Херсонського театру це про забезпечення виплат тимчасово окупованих територій і держ сектору. (Держ!!! Я про незалежний культурний мовчу, він ліг) Забезпечення зарплатами і соц.виплатами згідно закону про тимчасово окуповані території має бути!

3. Водночас зміни до трудового кодексу, застосування воєнного що є форс-мажором, дозволяє роботодавцю затримувати ці виплати на невизначений термін.

4. Театр в обласному підпорядкуванні, пости очільника області Геннадій Лагута на кшталт "тримайтеся" , "чекайте" вирішуємо. Сам очільник не в окупації (це зараз не звинувачення) але люди третій місяць без зарплат.

5. В одному з трактувань юристів зустріла щось на кшталт "хто окупував, той хай і платить"

6. Чи не є це підштовхуванням до колабораціонізму? Чи може такий тест на патріотизм: а доведіть як ви любите країну, проживать без грошей! (Це все риторичні питання)

А я радо вислухаю тут тих, хто це питання вивчив досконало, і зможе мені неосвіченій пояснити. Бо я дійсно не знаю, як працює держ.сектор, і що тут застосовується

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости