Вибори на Херсонщині: кандидати агітують один за одного та знімаються з виборів


9 июля 2019 года.

На Херсонщині кандидати в народні депутати агітують один за одного та починають відмовлятися від балотування.

7 липня кандидат в народні депутати по 182-му округу Олексій Рибаков (самовисування) зняв свою кандидатуру на користь іншого кандидата по цьому округу Володимира Сальдо (від партії «Опозиційна платформа - за життя». Про це він повідомив в прямій трансляції на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Дякую, що вірили в мене. Я зняв свою кандидатуру з цих виборів на підтримку, як я вважаю, гідного кандидата Володимира Сальдо»,- заявив Рибаков.

6 липня кандидатка в народні депутати по 183-му округу від партії «Опозиційний блок» Анна Середа заявила в соціальній мережі про відмову від балотування на користь іншого кандидата по цьому округу - Михайла Опанащенка від партії «Опозиційна платформа - за життя».

8 липня ЦВК прийняла рішенняпро скасування реєстрації кандидатів в народні депутати Олексія Рибакова та Анну Середу.

Раніше, 28 червня, спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, як кандидат в депутати Євген Рищук (186-ий ВО) «допомагав» проводити агітаційну зустріч чинному народному депутату та кандидату по 185-му округу Сергію Хланю. Під час зустрічі в селі Магдалинівка, яка крім того проходила за участі посадових осіб - заступника голови Чаплинської селищної ради Вадима Поліщука та старости села Нелі Комарової - Рищук просив підтримати Сергія Хланя, називаючи його самим активним серед чинних народних депутатів.

26 червня на зустрічі чинного народного депутата та кандидата по 182-му ВО Олександра Співаковського з колективом комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» виступила Вікторія Вагнєр, яка є головним лікарем цього закладу, а також кандидатом в народні депутативід партії «Слуга народу» по 183-му ВО. Про це вийшов сюжету херсонському виданні «Український південь».

«Сприяв виділенню коштів депутатський корпус обласної ради, а також народний депутат Олександр Співаковський. Він фактично «проштовхував» наш проект, завдяки чому вдалось здійснити нашу мрію. Його діяльність дуже яскрава і результативна»,- заявила Вікторія Вагнєр під час заходу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости