В обласному управлінні водних ресурсів аудитори виявили порушень на суму понад 400 тис. грн


23 / 03 / 2017

Державні аудитори під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського обласного управління водних ресурсів (далі - Водгосп) встановили порушень на суму 419,0 тис. грн за період з 01.01.2011 по 31.10.2016.

Зокрема, всупереч вимогам чинного законодавства, з бюджету профінансовано 172,94 тис. грн на оплату праці посадовців, котрі виконали проектно-вишукувальні роботи різного ступеня складності на основі договірних відносин.

Аналогічно, при наданні працівниками платних рекомендацій та консультацій водокористувачам по складанню розрахунку потреби у воді та раціональному використанню водних ресурсів, бюджетним коштом виплачено зарплату на 81,66 тис. грн.

Крім того, Водгоспом безпідставно витрачено державні кошти для утримання одразу 3 службових авто замість одного, на що надміру використано палива загалом на 105,12 тис. грн.

Водгосп при укладанні ряду договорів на виконання проектно-вишукувальних робіт, через неврахування нових нормативних змін, занижував вартість наданих платних послуг загалом на 17,76 тис. грн. Також Водгоспом не перераховано до державної казни cуми, отримані у вигляді пені на 8,79 тис. грн, стягнутої у судовому порядку.

Тому держаудитори ініціювали фінансові санкції до Водгоспу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами і зменшення бюджетних асигнувань.

Результати ревізії передано правоохоронному органу.

За інформацією прес-служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

 

Теги: водгосп
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости