В ХОДА відбудеться семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об'єднаній територіальній громаді»


22 июня 2018 года.

25 червня о 13.00 в обласній державній адміністрації відбудеться семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об'єднаній територіальній громаді» у рамках Всеукраїнської програми сприяння підвищенню енергоефективності об'єднаних територіальних громад України за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, громадської організації «Енергійна країна» та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

У семінарі візьмуть участь директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Марсель Рьотіг, директор з розвитку ГО «Енергійна країна» Вікторія Годік.

Під час заходу говоритимуть про впроваджені та заплановані заходи з енергоефективності у громадах, комплексний підхід до енергоефективності, організаційні та фінансові механізми, а саме, успішний приклад впровадження ЕСКО-проектів та інших інструментів енергоефективності у закладах соціальної сфери Савранського району та залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги до проектів енергоефективності громади.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости