В акції «Україна питатиме: Хто замовив Катю Гандзюк?» візьмуть участь 40 українських міст та 8 світових столиць

В акції «Україна питатиме: Хто замовив Катю Гандзюк?» візьмуть участь 40 українських міст та 8 світових столиць
16 мая 2019 года.

В акції «Україна питатиме: Хто замовив Катю Гандзюк?» візьмуть участь 40 українських міст, 8 світових столиць, понад 1000 українців зі всіх куточків світу. Одночасно.

Про це поідомили на сторінці Хто замовив Катю Гандзюк? у facebook.

"Це - наймасштабніша загальнонаціональна мирна акція за минувші 5 років.  Востаннє Україна збиралася так на ЄвроМайдани. І тоді, і зраз ми виходимо на захист своєї гідності і права на безпечне життя у власній країні. Ми вимагаємо відповіді: хто убив Катю, хто замовив напади на активістів, хто влаштував нам терор? Ми вимагаємо покарання. Ми нагадуємо суспільству і новій владі, що більшість нападів на активістів досі не розкриті; замовники - безкарні. Так не може бути в Україні нашої мрії", - пишуть активісти.

Нагадаємо, що 18 травня о 12:00 всіх небайдужих людей закликають вийти на акцію в своєму місті, стати поряд, написати про це пост, опублікуй фото або власну історію боротьби.

Українські міста, де пройдуть акції: Київ, Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Гатне, Вінниця, Луцьк, Нововолинськ, Ківерці, Рожище, Дніпро, Костянтинівка, Слов'янськ, Маріуполь, Торецьк, Краматорськ, Житомир, Малин, Ужгород, Запоріжжя, Бердянськ, Івано-Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Новояворівськ, Одеса, Миколаїв, Полтава, Кременчук, Рівне, Дубно, Суми, Тернопіль, Чортків, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Акції у світі: Стратсбург, Лондон, Берлін, Прага, Брюсель, Варшава, Париж та в містах Канади.

У Херсоні акція пройде на площі Свободи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости