У родині мера Голої Пристані кілька земельних ділянок, будинків, магазинів і 14 тисяч доларів готівкою

У родині мера Голої Пристані кілька земельних ділянок, будинків, магазинів і 14 тисяч доларів готівкою
5 апреля 2017 года.

Міський голова Голої Пристані Олександр Бабич має у власності чотири земельні ділянки загальною площею 2712 кв. м. Про це зазначено у декларації мера.

Окрім того, Бабичу належить житловий будинок у Голій Пристані площею 78,3 кв. м та дві квартири. Мер Гопрів також задекларував два магазини площею у 312 та 202 кв. м. 

Дружина Олександра Бабича Ольга задекларувала земельну ділянку в с. Забарине площею 447 кв. м, житловий будинок у цьому ж селі та два магазини у с. Таврійське Голопристанського району. 

Мер Голої Пристані володіє автомобілем Subaru Forester 2007 р. в., а його дружина їздить на Ford Focus того ж року випуску. Ціна автівок не зазначена. 

Згідно з декларацією, у минулому році Олександр Бабич отримав усього 5811 грн заробітної плати. Більшу зарплатню отримала дружина мера - 31635. А от дохід від підприємницької діяльності у Бабича склав 540 000 гривень. Окрім того, мер Голої Пристані задекларував 14000 доларів США готівкою. Якщо вірити декларації, Бабич не має жодних рахунків у банках та інших матеріальних цінностей.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости