У «Ніч музеїв» в Херсоні вперше експонувалось дзеркало фірми Й. Фраже, яке належало родині Тропіних

У «Ніч музеїв» в Херсоні вперше експонувалось дзеркало фірми Й. Фраже, яке належало родині Тропіних
17 мая 2016 года.

Херсонський обласний краєзнавчий музей знову долучився до Міжнародної акції «Ніч музеїв». Цьогоріч у музей відвідувачів запросили 14 травня, у вихідний день.

Для відвідувачів - від малят до їхніх бабусь та дідусів - було підготовлено 12 майданчиків, кілька фотозон та можливість переглянути весь музей. Крім того усі охочі фотографувалися з волонтерами, які були «живою рекламою» майбутньої виставки «Степова Еллада» і залишали свої зізнання на музейному дереві.На майстер-класах для малечі їм допомагали батьки, а майданчик «Модна феєрія» виявив чимало маленьких модниць, які сміливо займали місця на стільчику і візажист Юлія Воробйова відтворювала елементи модного нюдового макіяжу. Сюрпризи очікували на присутніх майже на кожному майданчику. Так, спеціально до цієї акції було виготовлено реконструкцію сукні з турнюром ХІХ ст. та вперше експонувалось дзеркало фірми Й. Фраже, яке належало родині Тропіних.Юні вихованці Музичної школи № 1 зачарували усіх виставою «Стрекоза». А переможці обласних та міжнародних конкурсів ансамбль гітаристів "Entertainer" створили неймовірно романтичний настрій слухачам на музейному подвір'ї. Представники Національних спілок Херсонщини продемонстрували красу пісень польською, німецькою та кримськотатарською мовами.Ви писали коли-небудь пером? Друкували на друкарській машинці? Можливо ваша малеча ніколи не бачила дисковий телефон? Усе це та багато іншого можна було спробувати зробити цього вечора на музейних майданчиках. І дорослих, і малих вразили цікаві історії з життя дуже рідкісного для нашого краю звіра - красунчика борсука. А як же створюють родини брати наші менші можна було дізнатись під час майстер-класу «Дружні сімейки».

Якою насправді була антична скульптура та що пов'язувало амазонок з греками - розповідали на майданчику у музейному лапідарії.

Поціновувачі кіномистецтва знайомились із класикою 1930-1940х. років: «Тарзан та його дівчина», «Серенада сонячної долини» та «Дівчина моєї мрії».

Закриття виставки «НезвиЧАЙні традиції» завдяки нашим друзям з «Чайної країни» не було сумним. Адже гостей вчили пити чай за китайською традицією.

Теги: музей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости