У Херсоні відбувся соціальний захід для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах


27 апреля

26 квітня фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами та волонтерами Херсонського обласного благодійного фонду «Мій Дім» організували та провели соціальний захід для родин, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують постійної підтримки. Захід відбувся з нагоди Міжнародного дня доньок.

У ньому взяли участь доньки зі своїми мамами з родин, що є отримувачами соціальних послуг Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Під час проведення майстер-класу діти разом зі своїми рідними матусями, за підтримки спеціалістів зазначених вище організацій, виготовляли (шили, наповнювали та прикрашали) м'які іграшки, створюючи атмосферу краси й прояву творчості.

Подія відбувалася з дотриманням всіх правил встановленого карантину, відповідно наданих рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України.

Також матері разом із своїми доньками мали можливість познайомитися з діяльністю Денного центру для сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують постійної підтримки й допомоги, який функціонує на території ХОБФ «Мій Дім». Батьки отримали запрошення щодо відвідування такого вкрай важливого центру в місті.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости