У Херсоні відбудеться семінар щодо фітосанітарних вимог Євразійського економічного Союзу щодо ввезення рослинної продукції


25 сентября 2017 года.

26 вересня 2017 р. відбудеться семінар «Фітосанітарні вимоги Євразійського економічного Союзу щодо ввезення рослинної продукції та умови офіційного встановлення статусу місця виробництва або виробничої ділянки».

Про це повідомляється на сторінці Херсонської торгово-промислової палати у фейсбук.

Захід проходить за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області. В якості доповідачів виступлять співробітники управління Держпродспоживслужби у Херсонській області, фахівці Херсонської митниці ДФС, а також спеціалісти управління експертизи та сертифікації Херсонської ТПП.

Також на семінарі будуть розглянуті наступні питання:

- Порядок офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки.
- Припинення видачі сертифікатів про походження товару форми А торгово-промисловими палатами в Україні з 01 січня 2018 року:
- порядок підтвердження походження товару, що експортується до Канади в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою;
- самостійність експортера та його відповідальність.
- Порядок та процедура оформлення сертифіката переміщення форми EUR-1 до країн Європейського союзу.
- Можливість декларування походження товару експортером на товаросупровідних документах. Відповідальність експортера.
- Порядок надання документів до митних органів у випадку верифікації при декларуванні походження товару експортером на товаросупровідних документах.
- Порядок отримання сертифікатів форми EUR-1 в Херсонській митниці ДФС за зверненнями підприємств, які експортують товари 84-85 груп УКТ ЗЕД, зокрема на митному пості «Каховка»

Час: 26 вересня 2017 року, початок о 10.00

Місце: конференц-зал Херсонської ТПП (м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а)

Вартість участі: 300,00 грн. (в т.ч.ПДВ). Членам Херсонської ТПП - знижка 10%.

Зареєструватися та отримати більш детальну інформацію щодо заходу Ви можете за телефонами: (0552) 49-42-86 моб. 066-39-30-489, 050-318-78-60, e-mail: volkovass@ukr.net. Контактна особа - Волкова Світлана.

Теги: семінар
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости