У Херсоні стартують безкоштовні курси української мови

У Херсоні стартують безкоштовні курси української мови
27 сентября 2013 года.

2 жовтня у Херсоні у рамках проекту «Безкоштовні курси української мови» Всеукраїнського комітету захисту української мови відбудеться перше заняття.

Проведення курсів має на меті становлення контактів між людьми, які вивчають українську, а також популяризацію української мови, літератури й культури.

«Призначення наших курсів у тому, щоб навчати наших слухачів комунікуванню українською, сприяти подоланню людьми, рідною для яких є інша, не українська, мова психологічного бар'єру у спілкуванні українською. Більш важливим для нас є не вивчення, наприклад, граматики чи фонетики, а розширення загальнокультурного українознавчого рівня», - каже один із організаторів курсів у Херсоні Лілія Віжічаніна.

У місті курси відбуватимуться завдяки громадському активісту Олександру Базилєву та Надії Коротун, директору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

Викладати на курсах зголосилися Лілія Віжічаніна, працівниця бібліотеки імені О.Гончара, та Ольга Смаліна, вчитель української мови та літератури.

Запис за телефонами: 050-684-20-17, 097-931-36-80.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости