У Херсоні підозрювана у держзраді прийшла до суду без адвокатів - засідання перенесли на 19 лютого

У Херсоні підозрювана у держзраді прийшла до суду без адвокатів - засідання перенесли на 19 лютого
18 февраля

18 лютого у Херсонському міському суді мали розпочати розгляд справи Тетяни Кузьміч, яку підозрюють у державній зраді, проте справу розглянуть завтра, 19 лютого, о 10 годині.

До суду Тетяна Кузьміч прийшла без своїх адвокатів. Вони подали клопотання про перенесення засідання. Спілкуватися із журналістами жінка відмовилася.

У чому звинувачують Тетяну Кузьміч, розказує прокурор відділу Херсонської обласної прокуратури Дмитро Бондар:

"Кузьміч Тетяна Олександрівна обвинувачується у вчинені злочину, передбаченому частиною 1 статті 112 ККУ, тобто державна зрада. В даному випадку у формі надання представнику Російської Федерації відомостей, які необхідні для проведення підривної діяльності проти нашої держави".

Прокурор подав клопотання щодо призначення підозрюваній безоплатного захисника. Завтра 19 лютого у Тетяни Кузьміч закінчується термін дії запобіжного заходу:

"Досудовим слідством доведено і оголошено про закінчення досудового розслідування кримінального провадження. Обвинувальний акт вже направлено до суду і сьогодні мало відбутися підготовче судове засідання, але, на жаль, адвокати підзахисної, з якими у неї укладено договори, не з'явилися. Завтра завершується строк обов'язків, покладених на обвинувачену за ухвалою суду. У разі закінчення строку цих обов'язків також закінчується і дія запобіжного заходу у вигляді застави. Тому я і просив суд залучити захисника з центру надання безоплатної вторинної допомоги на окремий судовий процес".

Суддя клопотання прокурора підтримала. Судове засідання призначили на 19 лютого.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости