У березні на Херсонщині можна буде придбати права оренди на 14 земельних ділянок


2 марта 2018 года.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області склали перелік земельних ділянок, права оренди на які виставляються на торги у березні. До нього увійшли 14 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, а також сінокосіння і випасання худоби. Загальна площа землі, яку планують передати в оренду за результати торгів, склала понад 450,4 га.

Розташовані земельні ділянки у 7 районах Херсонщини. Зокрема, в Іванівському районі для оренди пропонуються 5 ділянок загальною площею близько 79,9 га, по 2 земельні ділянки - у Білозерському (125,6 га), Нижньосірогозькому (92,1 га) та Скадовському (41,1 га), по одній - у Каховському (69,7 га) та Олешківському (31,5 га) районах.

Загальний стартовий розмір річної орендної плати становить понад 558 тис. гривень. Стартова відсоткова ставка - 8% від нормативної грошової оцінки землі.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости