У 2016 році на кордоні з Кримом виявили сотні заборонених предметів, наркотики і зброю


25 января 2017 года.

За минулий рік силами Азово-Чорноморського регіонального управління, у взаємодії з іншими правоохоронними структурами, проведено більше 50 оперативно-профілактичних та спеціальних заходів, які забезпечили ефективну протидію протиправній діяльності.

Про це повідомили під час прес-конференції Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України щодо загальної обстановки на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, основні результати Азово-Чорноморського регіонального управління за 2016 рік

За результатами таких заходів, протягом року, прикордонники Бердянського та Херсонського загонів склали 3913 адміністративних протоколів, за якими накладено штрафів на суму 1 мільйон 655 тисяч гривень. Виявлено понад 30 одиниць зброї, більше 850 шт. боєприпасів, 400 г вибухівки, 700 г наркотичних засобів, припинено у 315 випадках переміщення товарів на загальну суму понад 6 мільйонів гривень. Припинено діяльність 2-х каналів незаконного переправлення осіб та 19 злочинних груп. В пунктах пропуску та контрольних пунктах за 12 місяців не пропущено встановленим порядком майже 4 тисячі громадян, зокрема через адміністративну межу більше 2,3 тисячі.

Виконано понад 4-х тисячі доручень уповноважених державних органів, виявлено 52 підроблених та понад 1 тисячу недійсних документів. Припинено незаконне переміщення 227 транспортних засобів за підробленими та недійсними документами.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости