Сьогодні українці підуть «Ізгонять Авакова». А разом з ним і екс-керівника херсонської поліції

Сьогодні українці підуть «Ізгонять Авакова». А разом з ним і екс-керівника херсонської поліції
15 / 07 / 2021

Сьогодні у Києві святкуватимуть та проводжатимуть Авакова подалі від Міністерства внутрішніх справ та будь-яких державних справ загалом.

Про це пишуть організатори акції «Ізгоняєм Авакова».

«Ми щиро сподіваємося, що діюча влада усвідомлює необхідність проведення реальної реформи правоохоронних органів. Відтак, кого б не обрали новим міністром МВС має розпочати свою діяльність саме з реформування структури МВС. Початком такої реформи має стати очищення Міністерства від інших чортів та посіпак, яких назбирав Аваков», - пишуть вони.

При цьому, у списку «чортів Авакова» є і радник голови Нацполіції Артур Мєріков, який декілька років тому очолював ГУНП У Херсонській області.

«Геращенко, Коваль, Аброськін, Меріков, Чеботарь, Дейдей, Малюта (Коротких), Шевченко, Троян, Саша Авакова, Ківа... - це лише короткий список перших міньйонів авакова, які мають сісти в тюрму поруч зі своїм хазяїном», - вважають організатори акції.

Нагадаємо, що у матеріалах справи по факту вбивства Каті Гандзюк, є покази свідків, які стверджують, що Артур Мєріков попередив батька кримінального авторитет Олексія Левіна (Москаленка), що тому потрібно тікати з країни. Що Олексій Левін і зробив, але був затриманий у січні 2020 року. 

Люди збираються сьогодні біля МВС, на Богомольця, 10 о 20.00.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Раді відправила Арсена Авакова у відставку. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости