Школярі з Херсонщини збирають кошти на свій проект Science open the world


08 / 04 / 2021

Учні та учениці Першокостянтинівської ЗОШ I-III ступенів Херсонської області запустили власну ініціативу на краудфандинговій платформі GoFundEd. У рамках всеукраїнського проєкту «Ідея Є!», мета якого полягає у впровадженні інновацій у школах, учасники пройшли навчання із проєктного менеджменту, краудфандингу і STEAMie, та, як результат створили власний проєкт «Science open the world». Підтримайте їх інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!

Автор ідеї - Дербаші Ісмаїл вірить у те, що його проєкт «Шкільна кіностудія Smart» зможе розкрити творчі здібності дітей та активізувати внутрішній потенціал кожного. Учні навчаться працювати в команді, знаходити спільну мову, допомагати один одному, набудуть навичок координування роботи, стануть більш ерудованими та комунікабельними - і це все завдяки кіностудії, яка з'явиться вже зовсім скоро, якщо саме ви підтримаєте ідею школярів.

Тож переходьте за посиланням, знайомтесь і готуйте свої донати для цього фантастичного проєкту: https://gof.org.ua/campaigns/kinostudiia-smart/

«Проєкт "Ідея Є" - це про важливий досвід та необхідні компетенції, адже саме краудфандинг розвиває креативність, навички командної роботи та пошуку партнерств і що найголовніше відкриває віру в себе через відчуття, що все можливо, за умови достатньої кількості зусиль», - керівниця проєкту Мухіна Олександра.

GoFundEd - це освітня краудфандингова платформа створена командою "Про.Світ". З 2016 року вона надає шкільним командам менторську підтримку та супровід у впровадженні проєктів у школах, навчає співпраці, комунікації та прозорому фандрейзингу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости