Розпочалась позапланова перевірка діяльності Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона


9 июня 2016 года.

Із 8 червня по 8 липня 2016 року відділ з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту міської ради проводитиме позаплановий внутрішній фінансовий аудит діяльності Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона.

Відповідне розпорядження видав міський голова Володимир Миколаєнко.

Серед причин перевірки діяльності інспекції, як вказує в.о.заступника міського голови, начальник юридичного відділу міської ради Андрій Щербина, - неоднократні звернення херсонців до міської ради з приводу незаконної діяльності інспекції, зловживання начальника інспекції Олени Мазур службовим становищем,ігнорування нею запитів на публічну інформацію.

Перевіряти інспекцію співробітники відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту на чолі з в.о. заступника міського голови Романом Підперигорою розпочали вчора, але ознайомитися із відповідними документами бухгалтерії інспекції не вдалося - на робочому місці був відсутній головний бухгалтер, що було заактовано співробітниками відділу.

Проводити аудит діяльності інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона, за словами завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції відділу з питань запобігання, виявлення корупції та внутрішнього аудиту міської ради Владислава Нестеренка, будуть до 08 липня. При необхідності термін продовжать.

Про це повідомляє відділ  громадських зв'язків Херсонської міської ради.

 

Теги: Мазур
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости