Російські пропагандисти знову не «узгодили свідчення» й видали маячню про вибух біля Антонівському на околицях Херсона

Російські пропагандисти знову не «узгодили свідчення» й видали маячню про вибух біля Антонівському на околицях Херсона
19 / 07 / 2022

Новини російських пропагандистських медіа про сьогоднішній вибух біля Антонівського мосту на околицях Херсона суперечать одна одній.

Одні пропагандисти пишуть, що російська ППО збила усі ракети, випущені ймовірно ЗСУ по позиціям окупантів, інші - про збиті п'ять ракет з шести. 

Потім з'явилася інформація, що окупантів обстріляли з РСЗВ HIMARS, але це навряд чи правда, бо самі окупанти неодноразово казали, що ракети, випущені з HIMARS неможливо збити навіть за допомоги найсучаснішої російської системи ППО С-400.

Скріни з Телеграм-каналів

Очевидці інциденти стверджують, що, скоріше за все, обстріл вівся із звичайної артилерії або з тих РСЗО, які ЗСУ має вже давно. Втім, є й версії, що удар завданий рашистами, щоб зробити ще більш проблемним виїзд з окупованого Херсона. Люди зазначають, що швидке прибуття на місце інциденту російських пропагандистів, які зняли відео, - свідчення того, що по мосту били саме рашисти, бо люди, які робили відео, були допущені на місце пригоди й вони, скоріше за все знали, що можуть спокійно знімати, бо більше нічого по мосту поки не прилетить. 

Також херсонці пишуть в пабліках, що під час удару ймовірно зруйнованій блокпост окупантів, а також пошкоджені розташовані неподалік окупантські системи ППО. А це працює на користь версії про удар ЗСУ. 

Повідомляється, що зараз міст, пошкоджений під час обстрілу, закритий для проїзду.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости