Причинами відсутності зв'язку на території Херсонщини стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній, - Держспецзв'язку

Причинами відсутності зв'язку на території Херсонщини стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній, - Держспецзв'язку
1 мая

У Держспецзв'язку повідомили, що причинами відсутності зв'язку на території Херсонської області стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів.

"Проблеми, які виникли одночасно у всіх операторів мобільного зв'язку, а також у постачальників фіксованих інтернет-послуг, є нічим іншим, ніж черговою спробою окупанта залишити українців без доступу до правдивої інформації про перебіг війни, яку розв'язала росія проти України; та зробити свою брехливу пропаганду безальтернативним джерелом інформації, як це робиться в самій росії. Кремлівські прихвостні поставили собі за мету забезпечити свого вождя хоча б якоюсь перемогою, яку він міг би "продати" своєму виборцю. Нездатні досягти бодай якогось результату на полі бою, вони шукають виходи. Один із них - створення нових так званих республік", - наголошують у відомстві.

Однак, зазначають у повідомленні, створення так званої Херсонської народної республіки за нинішньої ситуації має доволі примарний вигляд - українці, незважаючи на агресію щодо них, використання сльозогінного газу та зброї, виходять на проукраїнські акції протесту. Адже саме завдяки зв'язку вони відчували підтримку з боку всієї України.

"Тож не дивно, що паралельно з відключенням українських операторів на ворожих інформаційних ресурсах почали розповсюджувати фейкові історії про те, що розпорядження відключити зв'язок дала українська влада. Це неправда, оскільки ми завжди виступали за максимальний доступ українців до засобів зв'язку. А Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв'язку і перед війною, і на початку вторгнення висловив однозначну позицію держави - оператори повинні забезпечити українців зв'язком та доступом до інформації. Україна ніколи не кине своїх громадян напризволяще. Наші захисники вибили ворожі війська з Київщини, Сумщини та Чернігівщини, виженуть і з інших областей. Усі окуповані території у міжнародно визнаних кордонах нашої країни будуть звільнені", - говорять у Держспецзв'язку.

Нагадаємо, раніше із подібною заявою виступила компанія Vodafone Україна.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости