Представники НСЗУ ознайомилися із станом херсонських лікарень, що обслуговують хворих на COVID-19

Представники НСЗУ ознайомилися із станом херсонських лікарень, що обслуговують хворих на COVID-19
09 / 12 / 2020

4 грудня т.в.о. голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Андрій Віленський та директор південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитро Самохвалов відвідали Херсон.

У ході візиту вони ознайомилися із роботою лікарні ім. А.та О.Тропіних, а також поспілкувалися із головними лікарями закладів, із якими НСЗУ уклала договори про медичне обслуговування населення з COVID-19.

Нагадаємо, це міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша, міська клінічна лікарня ім.А. та О.Тропіних та міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського.

Із представниками НСЗУ зустрілася також радник міського голови Світлана Чепіга. На зустрічі обговорили поточну ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Херсоні.

Зокрема, Світлана Чепіга повідомила, що у місті розгорнуто 600 інфекційних ліжко-місць з блоком інтенсивної терапії:

- КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» - 300 ліжок

- КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» - 270 ліжок

- КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» - 30 ліжко-місць, для госпіталізації вагітних та породіль.

Відзначимо, що на сьогодні у місті зайнято 426 ліжко-місць з COVID (+) та підозрою на коронавірусну інекцію, що складає 71,0%.

Окрім того, за інформацією управління охорони здоров'я міськради, багатопрофільним лікарням міста з міського бюджету передбачено 47,9 млн. грн. для проведення заходів із боротьби та попередження COVID-19. На ці кошти придбано: тест-системи, лікарські засоби, дезінфікуючі засоби, антисептики, розхідні матеріали, засоби індивідуального захисту та кисню, 31 апарат ШВЛ, 6 кисневих концентраторів.

За рахунок субвенції із державного бюджету, у свою чергу, для забезпечення подачею киснем передбачено 19313,7 тис.грн. Закуплено 84 кисневі концентратори, до кінця поточного року планується закупити ще 4 апарати ШВЛ.

До централізованої подачі кисню, за інформацією управління, наразі підключено 336 ліжок.

Загалом же наявна кількість кисневих концентраторів- 90. Вони розраховані на 140 ліжок.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости