Пологовим будинком ім. З.С. Клименко придбано новий апарат для штучної вентиляції легенів вартістю 1,2 млн.грн

Пологовим будинком ім. З.С. Клименко придбано новий апарат для штучної вентиляції легенів вартістю 1,2 млн.грн
29 / 03 / 2017

У відділі інтенсивної терапії новонароджених пологового будинку Суворовського району ім. З.С. Клименко з'явився новий апарат для штучної вентиляції легенів.

Обладнання для штучної вентиляції легенів придбане у 2017 році коштом міського бюджетуь. Завдяки йому вдасться врятувати більше життів новонароджених дітей, зокрема й недоношених.

За підсумками минулого року 100 новонароджених дітей у Херсоні потребували штучної вентиляції легенів (трохи менше 5%), більшість із них - передчасно народжені діти вагою 0,5-2,5 кг.

"Коли формувався бюджет міста, було передбачено 6 мільйонів гривень на створення перинотального центру на базі пологового будинку. На сьогоднішній день,за 1 мільйон 200 тисяч гривеньвже придбано апарат для штучної ветиляції легенів, який дозволить підтримати, у першу чергу, недоношених дітей" - прокоментував міський голова Володимир Миколаєнко.

Багатофункціональний апарат для штучної вентиляції легенів может використовуватись і для новонароджених, ідля більш дорослихдітей,для інвазивної вентиляції легенів (з використанням ендотрахіальної трубки) та для не інвазивної.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости