Почав, як Рузвельт: новий голова Херсонської ОВА приступив до роботи й виступив з «тронною промовою»

Почав, як Рузвельт: новий голова Херсонської ОВА приступив до роботи й виступив з «тронною промовою»
05 / 08 / 2022

Новий голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич приступив до виконання своїх обов'язків й у власному Телеграм-каналі звернувся до херсонців.

Він не втримався від того, щоб не поексплуатувати в цій «тронній промові» знаменитий меседж Франкліна Рузвельта: «Не питай Америку, що вона для тебе зробила, а спитай себе, що ти зробив для Америки». У виконанні Янушевича це прозвучало так:

«Я хотів би звернутися до херсонців. До всіх херсонців. І для тих, які знаходяться на тимчасово окупованій території. І до тих, які знаходяться на нещодавно визволеній території. І до тих, які були вимушені переїхати до інших регіонів України і навіть поїзхати за кордон. Я думаю, що в цей надзвичайно важкий для нашої держави час кожен українець повинен ставити до себе запитання: «А як мій власний досвід, професійні навички, знання можуть допомогти моїй державі?».

За словами Янушевича, його допомога державі - робота на посаді очільника Херсонської військової адміністрації. Він сказав, що буде «робити максимум для перемоги, для визволення всієї території Херсонської області».

Закінчив свою промову новий голова Херсонської ОВА словами про те, що вірить в Президента, в ЗСУ і в нашу перемогу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости