Перший заступник Голови Держрибагентства та керівник Київського рибоохоронного патруля прибули з робочим візитом на Херсонщину


18 августа 2017 года.

17 серпня в приміщенні Херсонрибоохорони відбулась робоча зустріч першого заступника Голови Держрибагентства Володимира Фалея, керівника Київського рибоохоронного патруля Володимира Мухіна з колективом Херсонрибоохорони та промисловими користувачами Херсонської області. Метою зустрічі було всебічне вивчення стану рибного господарства Херсонщини.

В рамках зустрічі керівник Херсонрибоохорони представив результати рибоохоронної роботи за 1 півріччя 2017 року, поінформував про обсяги вилову водних біоресурсів в зоні контролю Херсонрибоохорони, кількість користувачів на підконтрольних управлінню водних об'єктах, проведені меліоративні заходи.

Також було представлено звіт про виконання плану заходів, пов'язаних з ліквідацією Херсонрибоохорони, матеріально-технічне забезпечення управління та кадрову ситуацію. Відповідно до цього, станом на середину серпня в управлінні працює 34 державних інспектори. Середня заробітна плата по управлінню становить 6,4 тис грн.

Користувачі промислового лову (рибалки-промисловики) підняли на зустрічі проблемне питання промислового вилову водних біоресурсів у межах природно-заповідного фонду в Нижньодніпровському національному природному парку. Користувачі неодноразово наголошували, що вже більше місяця через колізію з видачею дозволів на спеціальне використання водних біоресурсів у межах природно-заповідного фонду вони не можуть вийти на промисел. Представники з Києва відповіли, що вже запущено процес вирішення цього питання, до нього долучені фахівці Мінприроди, Держрибагентства, Держекоінспекції, представників спеціальних адміністрацій об'єктів природно-заповідної справи.

Нагадуємо, перший заступник Голови Держрибагентства Володимир Фалей та начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін з 17 по 19 серпня 2017 року вирушили із робочим візитом до Херсонської області. Рішення про поїздку є результатом спільних нарад керівництва Мінагрополітики, робочої групи Держрибагенства України під головуванням Володимира Фалея та представників Херсонщини із ГО «Громадський рух «Народний контроль». В рамках поїздки буде розглянуто можливість пришвидшити ліквідацію Херсонрибоохорони.

Теги: фалей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости