Переоснащення онкодиспансеру в Херсоні відзначили в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України


09 / 09 / 2021

Переоснащення онкодиспансеру в Херсоні відзначили в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України
Вчора в Одесі стартувала дводенна конференція Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Участь в заході взяв заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко.

Ключовою подією заходу стала церемонія нагородження найкращих проєктів у таких номінаціях:

  • інноваційна школа;
  • турбота про діточок;
  • культура - основа традицій;
  • передова лікарня;
  • забезпечення житлом.

Важливо, що проєкт «Технічне переоснащення радіологічного відділення № 2 Херсонський обласний онкологічний диспансер відзначено в номінації «передова лікарня». Достойно оцінено роботу кожного, хто вклав сили в цей проєкт.

Як зазначив Микола Якименко, основною метою та завданням проєкту є покращення якості надання високоспеціалізованої променевої терапії онкологічним хворим методом брахітерапії.

Встановлення сучасного високотехнологічного медичного обладнання дасть можливість покращити якість і точність променевого лікування, зменшити кількість побічних дій та ускладнень та збільшити кількість пролікованих пацієнтів.

А вже сьогодні відбудеться презентація результатів третього етапу дослідження "Соціально-економічний вплив Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в цільових областях".

Конференція організована групою технічної підтримки ПРООН в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком і реалізується Міністерством розвитку громад і територій України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости