Павло Павліш звернувся до КМУ з проханням розробити план заходів для поетапного послаблення карантинних заходів

Павло Павліш  звернувся до КМУ з проханням розробити план заходів для поетапного послаблення карантинних заходів
26 апреля 2020 года.

Нардеп від "Слуги народу" Павло Павліш  звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням розробити план заходів, який надасть можливість поетапного послаблення карантинних заходів, за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів. 

"Кожного дня отримую інформацію стосовно ситуації з коронавірусом, в Україні. Звісно, перш за все порівнюю ситуацію в інших регіонах з Херсонською областю. Так, наприклад, з Іванофранківською та Чірнівецькою областями у нас, на Херсонщині, в десятки разів менше виявлених випадків коронавірусу. Також ситуація відрізняється і в інших областях", - зазначає Павліш.

За словами нардепа, карантинні заходи, у першу чергу,  введені для запобігання швидкого розповсюдження коронавірусу, і уникнення небезпеки масового зараження населення та для можливості своєчасного надання медичної допомоги.

"І дійсно карантинні заходи дали свій позитивний результат... Вважаю, що карантинні заходи мають застосовуватись в залежності від складності ситуації і бути різними у всіх регіонах", - наголошує Павло Павліш.

1

 

1

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости