Павло Павліш подав правки до законопроекту про обіг земель, які мають захистити аграріїв Херсонщини

Павло Павліш подав правки до законопроекту про обіг земель, які мають захистити аграріїв Херсонщини
30 ноября 2019 года.

Народний депутат України від політичної партії «Слуга народу» Павло Павліш подав правки до законопроекту 2178-10 про обіг земель. Правки стосуються права купівлі землі лише громадянами України та підприємствами, зареєстрованими на території України, кінцевими власниками яких є українці, а також обмеження права власності не більше 5000 га землі по всій території країни.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«У Миколаєві пройшов земельний форум під головуванням Тараса Висоцького, за участю народних депутатів й аграріїв Херсонської та Миколаівскоії областей. Він продемонстрував побоювання сільгоспвиробників щодо запровадження ринку землі саме в частині участі іноземного покупця, а також велику концентрацію земельних ділянок в одних руках.
Як народні депутати ми маємо враховувати інтереси простих громадян - власників землі, які неодноразово зазначали, при особистому спілкуванні, що хотіли би мати право розпоряджатися своїми земельними ділянками сільськогосподарського призначення», - пише Павліш.

Цитуючи уповноваженого президента з питань землі Романа Лещенка, Павло зазначає, що наразі проводяться заходи, які мають сформувати позицію всіх агровиробників, власників землі та тих, хто не має власної землі сільгосппризначення, але має бажання її придбати, та донести її до керівництва країни.

Правки до законопроекту, подані народним депутатом, мають бути розглянуті профільним комітетом.

трибуна

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости