ОДА: На будівництві КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» буде зекономлено близько 30-35 % коштів

ОДА: На будівництві КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» буде зекономлено близько 30-35 % коштів
03 / 10 / 2019

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який відвідав з робочим візитом Херсонщину, 02 жовтня. Він також повідомив, що будівництво тимчасових споруд завершиться раніше запланованого терміну.

Міністр спільно з головою облдержадміністрації Юрієм Гусєвим та головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим проінспектував хід робіт на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак».

Владислав Криклій зазначив, що будівництво, про яке говорилось понад 2 роки, стало реальністю в вересні 2019 року: «Терміни, які були поставлені Президентом України Володимиром Зеленським, можна було виконати тільки надавши функцію замовника цього об'єкту Укрзалізниці. Крім того, що ми швидше, ніж було передбачено графіком, виконаємо будівництво режимної і сервісних частин, ми ще додатково зекономимо приблизно 30-35%, оскільки початкові ціни, які були ініційовані та поставлені за тендером, за повідомленням від правоохоронних органів, мали деякі підприємства ознаки фіктивності. Таке рішення нам дозволяє і зекономити гроші, і здійснити все вчасно», - заявив Міністр інфраструктури.

На контрольному пункті «Чонгар» влаштовано монолітні фундаменти будівлі паспортного та митного контролю, котловани та щебеневу основу під фундаменти будівлі поглибленого огляду автотранспорту, навісів, вольєру для службових собак.

На контрольному пункті «Каланчак» вже здійснено монтаж фундаментів адміністративно-службової будівлі, будівель паспортного та митного контролю і поглибленого огляду транспортних засобів, виконано вертикальну гідроізоляцію фундаментів.

Владислав Криклій підкреслив, що метою облаштування тимчасових споруд на КПВВ є турбота про громадян України: «Тимчасові споруди, які ми створюємо на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» - це, в першу чергу, турбота про громадян. Ми не маємо втрачати з ними комунікацію, навпаки, маємо демонструвати, що Крим - це частина України, ми чекаємо на наших українців. Цей зв'язок ми обов'язково маємо підтримувати і це має бути частина державної політики. Сподіваюсь, вже за місяць або трохи більше ми матимемо можливість зустрітися на цьому самому місці і ви побачите тут зручні тимчасові споруди, які поки що будуть знаходитись на адмінмежі з анексованим Кримом, а коли ми повернемо Крим і він знову стане частиною незалежної України, ці споруди можна буде використовувати за іншим призначенням» - підсумував Міністр інфраструктури України.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости