Оборудки з ветеринарними препаратами коштували херсонському «експериментатору» 1,7 мільйона гривень штрафу


29 июля 2020 года.

Із результатом 1,7 млн гривень донарахованих податків та штрафних санкцій закінчилося нестримне прагнення обійти закон для керівництва фірми ТОВ «А», яке шукало джерела збагачення через різноманітні схеми здійснення нереальних операцій під час продажу ветеринарних препаратів.

Це встановили спеціалісти управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час позапланової документальної виїзної перевірки суб'єкта господарювання у рамках розпочатого кримінального провадження. Платник податків довго ховався від податківців: то був у відрядженні, то на лікарняному, то у відпустці. Лишень на 10 спробу ревізори розпочали детальну перевірку діяльності ТОВ «А».

Протягом кількох років власники фірми, яка реалізовувала ветпрепарати, плідно співпрацювали з трьома компаньйонами- «експериментаторами» з інших регіонів України. Останні надавили «віртуальні» маркетингові послуги, проводили наукові дослідження кон'юнктури ринку збуту товарів за відсутності жодних первинних документів, транспортних засобів та трудових ресурсів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости