Надходження ПДФО до місцевого бюджету Нової Каховки зросли майже на 31 мільйон гривень


2 ноября 2020 года.

За 9 місяців 2020 року з легальних доходів працюючих жителів Нової Каховки до місцевого бюджету надійшло 222 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Це майже на 31 млн гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету міста та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає 66 відсотків.

«В умовах проведення адаптивного карантину відзначається позитивна динаміка надходжень податку на доходи фізичних осіб серед усіх категорій платників податків. Із початку року - це плюс 16 відсотків сплаченого ПДФО до показників минулого року. Тобто більшість господарюючих суб'єктів, всупереч економічним проблемам, продовжують вчасно виконувати свої зобов'язання перед бюджетом та виплачувати легальну заробітну плату найманими працівникам», - коментує начальниця Новокаховської ДПІ ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости