На зборах ОСББ «Садова, 9» обговорили участь об’єднання у всеукраїнському проекті


15 февраля 2019 года.

Відбулися збори мешканців будинку № 9 по вулиці Садовій, під час яких була обговорена участь ОСББ, організованого у цьому будинку, у проекті «Перші ластівки».

Голова ОСББ Лариса Леонова розповіла мешканцям про особливості проекту, у якому візьме участь ОСББ, а також про користь від заходів, які будуть проведені в рамках проекту.

Зокрема, будуть проведені наступні заходи:

Утеплення фасаду;
Заміна вікон і дверей у під'їзді;
Утеплення горища і підвалу;
Реконструкція системи опалення:
заміна всіх стояків опалення по квартирам;
заміна на пластикову тієї частини опалювальної системи, яка ще лишилася не заміненою (третина усіх комунікацій);
встановлення індивідуального теплового пункту;
балансування системи опалювання.
Керівництво ОСББ і мешканці будинку обговорили порядок контролю з боку мешканців за якістю робіт, поточні питання.

Нагадаємо, херсонське ОСББ «Садова, 9» - один з учасників проекту «Перші ластівки». Це ОСББ відібране як одне з пілотних для тестування процедур Фонду енергоефективності, бо у цьому будинку проводиться системна робота з енергоменеджменту і впровадження енергоощадних заходів.

ОСББ, розташоване у Корабельному районі міста Херсона, отримає з Фонду фінансування на впровадження комплексних енергоефективних заходів. Результатом має стати суттєва економія грошей, які мешканці будинку витрачають на оплату послуг ЖКХ, зокрема - на опалення - близько 50 %. Також люди будуть жити у більш комфортних умовах.

Як передбачається, 50 % витрат будуть компенсовані з Фонду енергоефективності, 20 % - за рахунок «Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ».

Участь нашого міста у цьому проекті - визнання Херсона як одного з лідерів в Україні у впровадженні енергоефективних рішень у житловому секторі. А також визнання того, що херсонський рух ОСББ - один з найактивніших серед обласних центрів: з 1100 багатоквартирних будинків 750 - вже у складі ОСББ.

Зараз учасники проекту працюють з енергоаудиторами, виконується обстеження технічного стану будинків.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости