На інформаційну безпеку Херсонщини у 2017 році обласна влада планує витратити 1,6 мільйона гривень


14 декабря 2016 года.

Про це йдеться у переліку заходів проекту Програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2017-2020 роки, яку підготував Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації. 

Зокрема, в переліку заходів щодо підвищення рівня інформаційної безпеки (розділ V), найбільше коштів планується витратити на забезпечення переходу на цифрове мовлення, відновлення українського мовлення на території «білих плям», де відсутній національний мовник, а також у зонах окупованого російськими каналами телерадіопростору. Йдеться про проведення робіт з визначення за допомогою спеціалізованого обладнання зони телевізійного цифрового покриття з метою виявлення в ньому «білих плям» на території області. На це з обласного бюджету передбачають 1,1 мільйона гривен. 

На проведення інформаційної кампанії серед населення області щодо прийому програм українських мовників шляхом організації call-центрів для інформування мешканців регіону щодо налаштування сет-топ-боксів та прийому цифрового мовлення планують витратити 190 тисяч гривень, 38 тисяч з яких очікують залучити з місцевих бюджетів.  

Ще майже 37 тисяч гривень передбачено на збільшення кількості місцевих радіомовників шляхом реалізації пілотних проектів «Радіо Громад» на території області та сприяння переходу радіостанцій проводового мовлення у формат малопотужного FM-мовлення.

Окрім того, обласна влада планує продовжити практику фінансування ЗМІ різних форм власності для інформування про свою діяльність (розділ I). Зокрема, для інформування населення про патріотичне виховання, ідеологічні питання, історичні та державні свята, спортивні заходи, просування реформ у різних галузях, соціальну політику держави, енергоефективність та інше місцевим ЗМІ з обласного бюджету планують виділити 865 тисяч гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости