На Херсонщині поліція двічі притягнула організатора пісенного фестивалю за порушення правил карантину

На Херсонщині поліція двічі притягнула організатора пісенного фестивалю за порушення правил карантину
28 / 07 / 2020

Протягом останніх 4-х днів в курортному селищі Залізний Порт проходив фестиваль "Зірковий прибій" Grand opening fest. Організатор заходу не дотримався порад поліції та допустив порушення карантинних правил. В результаті у відношенні нього поліція склала два адміністративні протоколи за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП.

Як розповів керівник управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Вячеслав Шинкарьов, до органів влади Голопристанського району із заявкою про проведення в період з 24 по 27 липня пісенного фестивалю звернулась директор одного з прибережних пансіонатів, розташованих в с. Залізний Порт. З цього приводу працівники поліції провели з організатором роз'яснювальну роботу щодо дотримання та недопущення порушення карантинних правил. Однак, в останні два дні фестивалю була значно перевищена кількість глядачів концертної програми.

Тому, у відношенні організатора позавчора та вчора були оформлені адміністративні матеріали за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» (тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Загалом з початку введення карантину працівниками поліції Херсонщини складено 865 адміністративних протоколів за ст.44-3 КУпАП. Поліція продовжує контролювати дотримання діючих карантинних обмежень і нагадує, що їх порушення тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости