На Херсонщині 9 з 10 клопотань про екстериторіальний розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок подано онлайн


08 / 02 / 2019

Від початку роботи пілотного проекту із запровадження екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, невпинно зростає кількість клопотань, що надходять у режимі онлайн. У 2018 році середня кількість онлайн-звернень складала 69%, і ця цифра значно перевищувала відповідні показники 2016 та 2017 років.

За 2019 рік станом на 08.02.2019 на екстериторіальний розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Херсонської області прийнято 926 клопотань, 86% з яких надійшло в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, котрих випадково визначає система електронного документообігу. Вже отримали висновки 810 примірників землевпорядної документації щодо ділянок, розташованих на території Херсонської області уже отримали висновки, 116 ще перебувають на розгляді експертів, обраних за принципом випадковості.

Від початку року на розгляд експертів, що працюють у Головному управлінні та міських та районних структурних підрозділах Держгеокадастру у Херсонській області надійшло 934 проекти землеустрою. Трохи більше ніж за місяць експерти Херсонщини підготували висновки до 814 документацій. Станом на 08.02.2019 на розгляді в межах визначеного законодавством терміну перебували ще 120 проектів. Позитивні висновки отримали 66% опрацьованих проектів, решта були відхилені через суттєві зауваження.

Розробник може перевірити стан погодження проекту землеустрою через електронний кабінет на офіційному сайті Держгеокадастру шляхом введення реєстраційних атрибутів, зазначених на копії опису.
У разі надання висновку про відмову в погодженні проекту землеустрою розробник після усунення зауважень і пропозицій може знову подати його для узгодження.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости